Вести
VR

Малезиските клиенти доаѓаат во фабриката за да ја проверат работата на машината

август 31, 2023

Малезиските клиенти дојдоа во фабриката на Максим за да научат како да ракуваат со малата машина со тркалезни шипки. Според потребите на клиентите, ние специјално ја направивме оваа машина со тркалезни шипки за клиентите, која може да ги задоволи производите со различни големини, различни дијаметри на дупки и различни должини на жици што ги бараат клиентите. Во текот на процесот на учење, нашиот персонал беше одговорен за решавање на прашањата на клиентот и успешно му дозволи да ја заврши операцијата самостојно.


Извор Целосно автоматска машина за правење четки со голема брзина, машина за чешлање, машина за метла, машина за четки за заби, машина за дупчење и садење со пет оски

 

Ние се фокусираме на истражување и производство на машини веќе 30 години, имаме многу елитни инженери и одличен тим за надворешна трговија, а исто така имаме и грижлив тим по продажбата за да им служи на клиентите. Ако имате какви било потреби, ве молиме контактирајте не.


Основни информации
 • Основана година
  --
 • Тип на бизнис
  --
 • Земја / регион
  --
 • Главна индустрија
  --
 • Главни производи
  --
 • Претпријатие правно лице
  --
 • Вкупно вработени
  --
 • Годишна излезна вредност
  --
 • Извозен пазар
  --
 • Соработени клиенти
  --

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
Afrikaans
አማርኛ
العربية
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Deutsch
Ελληνικά
English
Esperanto
Español
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
français
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
italiano
עִברִית
日本語
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
한국어
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Português
Română
русский
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
简体中文
繁體中文
Zulu
Тековен јазик:Македонски