Фокусирајте се на прилагодената машина за четка со голема брзина од 2003 година.

Јазик
Производи
Нашата цел е да ги задоволиме нашите клиенти со висока прецизност и сигурен квалитет за да се осигураме дека секој клиент може да се чувствува пријатно и самоуверено со нашите производи во своите апликации. Нашите производи опширно ги наоѓаат своите апликации од пазарот заради убавите својства. Тие имаат многу карактеристики што гарантираат популаризација и примена.
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
3 машина за правење четкички за оски на оска

3 машина за правење четкички за оски на оска

Технологијата FMX овозможува брза промена во производството на мегдан со четка.
Машина за четкање со четки за тоалети со 4 оски

Машина за четкање со четки за тоалети со 4 оски

Со една глава за прицврстување, независно движење од 4 оски, користено е за мала кружна тоалетна четка, други.
2-оска машина за допирање метли

2-оска машина за допирање метли

Четки за облека Со една глави за врзување, независно движење од 2 оски, се користи за САМО машини со рамни четки.
5 оски и 1 четка за четки

5 оски и 1 четка за четки

Најдобар квалитет 5 оски 3 глави 2 дупчење и 1 четка машина за четка за тоалети.
СЕРВИС
Услуга за прилагодување за уникатни или предизвикувачки деловни барања.
Ние според нашите примероци на клиенти ќе ја дизајнираме машината. Ние би направиле различни големини на метли. Стандардна големина на метла: 400 * 60мм. Ако сакате да направите поголема големина или некои специјални метли, би сакале да го направиме тоа.

Особено, за ролериската четка
& машина за четка на дискови, овој вид четка обично се користи во индустриската машина за различна големина. тоа е една од причините што треба да се прилагоди.
1. Истрага: Клиентите ги кажуваат посакуваните и барањата за усогласеност.
2. Дизајн: Дизајнерскиот тим е вклучен уште од почетокот на проектот за да обезбеди најдобри дизајнирани производи наменети за потребите на клиентите.
3. Менаџмент на квалитет: Со цел да обезбедиме производи со висок квалитет, ние одржуваме ефикасно& ефикасен систем за управување со квалитет.
4. Масовно производство: Откако ќе се потврдат прототипите за дизајнот, во однос на формата, функцијата и побарувачката, производството е следната фаза.
5. Можеме да организираме превоз за нарачки - без разлика дали преку наши сопствени интермодални услуги, други добавувачи или комбинација на обете.
Случај
Ние сме целосно нурнати во светот на производите на нашите клиенти. Но, не само што впиваме во специфичните карактеристики на секторот; исто така, длабоко истражуваме на прашања како што се: „Што ги возбудува клиентите на нашите клиенти?“ „Како можеме да ја активираме желбата за купување на крајниот потрошувач?“ Ова е она што ќе го направиме со вас. Вака го претвораме вашиот проект во наш проект.
ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
Дрвена база Машина за рамна плоча изработена од MEIXIN производство PZ-18

Дрвена база Машина за рамна плоча изработена од MEIXIN производство PZ-18

Дрвена база, едно лице, според барањата на клиентот Филамент надвор од дупките.
Индија машина за правење метла од чевли џаду - CNC без метла за прашина што прави машина

Индија машина за правење метла од чевли џаду - CNC без метла за прашина што прави машина

Нашата фабрика JIANGMEN MEIXIN COMB четка машина CO, Ограничена кои се специјализирани во метла и четка производство. Ние сме производство на висока технологија и имаме одлично искуство во оваа линија веќе 30 години. Можете да го достигнете името на нашиот производ.    Како што е машина за прашина.   Автоматска машина за правење метли без прашина.   Комплетна автоматска машина за правење метли со чевли од џаду во Индија. Индија машина за правење метла од чевли џаду - CNC без метла за прашина што прави машина.
Челична жица машина за рамна четка изработена од MEIXIN производство PZ-03

Челична жица машина за рамна четка изработена од MEIXIN производство PZ-03

Технологијата FMX овозможува брза промена во текот на производството со нова четка. Оваа машина со 3 оски cnc FAN BROOM за правење четка со 2 држачи.
Ролери машина за четка направена од MEIXIN производство PZ-02

Ролери машина за четка направена од MEIXIN производство PZ-02

Нашата фабрика е специјализирана за производство на 2 до 5 оски единечна (двојна) боја четка машина, ЦПУ tufting машина, ЦПУ tufting и дупчење машина, ЦПУ дупчење и tufting комбинација машина, влакно кастрење машина, машина за сечење филамент. Нашите производи главно се широко користена во сите видови четки, на пример: четка за чистење метла (пластика и дрво), електрична четка за заби, четка за заби за патување, козметичка четка, четка за лакови за нокти, четка за ролери во индустријата, лента четка, четка за дискови, четка за миење садови, чешел, дрвена четка и така натаму.
ЗА НАС
Ние освоивме многу сертификати за нашиот производ во однос на квалитетот
JIANGMEN MEIXIN COMB Brush Изработка на машина фабрика, од 2003 година, нашата компанија е главно производство на 2-5axis домаќинство и индустриски четки и метли машини, кастрење и обележување машини, пневматски машина за сечење. Се користи за производство на многу видови четки за домаќинство. Како што се, четки за тоалети, метли, четка за хокеј, четка за коса, четка за шишиња која било форма на четки. За индустриските четки како што се: Ролери четка, четка за дискови за пат и друга форма на четки.
Во текот на изминатите неколку години, нашиот приоритет број 1 беше секогаш услугата на клиентите и задоволството на клиентите. Направивме многу за да ги подигнеме нивоата на квалитет и да се обидеме да воспоставиме систем за управување со квалитет и гаранција на звук. Понатаму, нашата компанија има добиено производ на сертификација на патенти и СЕ сертификација.
Контактирајте се со нас
Само оставете ја вашата е-пошта или телефонскиот број во контакт формата, за да можеме да ви испратиме бесплатен понуда за нашиот широк спектар на дизајни!
Изберете друг јазик
Тековен јазик:Македонски