• <p>Предност на претпријатието</p>

  Предност на претпријатието

  Производител на машина за чешлање MX, деловен пионер, повеќе од 14 години производствена линија на индустриски машини за печатење, независно истражување и развој на различни видови машини за печатење, доаѓа до решенија за проблеми поврзани со машината за печатење

 • <p>Предност на производот<br></p>

  Предност на производот

  14 години бизнис, редовна/рамна машина за собирање дупки за печатење, машина за собирање четки, машина за поправка на четки, машина за дупчење четки, 5 тркала, 2 дупки и 1 машина за собирање и сл., за производство на разни четки

 • <p>Домашни и прекуокеански големи пазари<br></p>

  Домашни и прекуокеански големи пазари

  По 14 години пазарно работење, има 50 национални продажни места за машини за печатење во многу национални области и е препознаена како еден од најлојалните клиенти.

 • <p>Преференци за услуги на клиентите<br></p>

  Преференци за услуги на клиентите

  Системот за услуги на клиентите обезбедува детална инсталација, обука, обука и решенија, сите проблеми во текот на животниот процес на услугата на клиентите, а договорот за услуги на клиентите е добар.

Истакнати производи

Одличноопрема

 Вклучете машини со 2-5 оски, 3 машини за дупчење и 2 машини за полнење/тафтување, 2 дупчење и 1 машини за полнење/тафтување, 1 машина за дупчење и полнење/тафтување.
Прилагодени производи за тримери, машини за сечење и означување сè-во-едно, целосно автоматски машини, машини со филаменти за сечење итн. 

нашите случаи

Апликативна индустрија

Контактирајте не

Контактирајте со нас

Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашата широка палета на дизајни!

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
Afrikaans
አማርኛ
العربية
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Deutsch
Ελληνικά
English
Esperanto
Español
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
français
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
italiano
עִברִית
日本語
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
한국어
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Português
Română
русский
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
简体中文
繁體中文
Zulu
Тековен јазик:Македонски