Сервис

VR
 • <p>Напредна технологија</p>

  Напредна технологија

  Компанијата има напредна технологија на производство и патентирана технологија за производство на висококвалитетни, високоефикасни машини за правење четки.

 • <p>Професионален сервис</p>

  Професионален сервис

  14 години професионално искуство за извоз и нашиот професионален тим за продажба ќе ви одговори во рок од 5-10 минути во текот на работното време.

 • <p>Квалитет на производот<br></p>

  Квалитет на производот

  Компанијата посветува внимание на контролата на квалитетот на производите и има строг систем за управување со квалитетот за да обезбеди стабилен и сигурен квалитет на произведените машини за правење четки.

 • <p>Висока ефикасност<br></p>

  Висока ефикасност

  Компанијата обезбедува сеопфатни услуги за претпродажба, продажба и постпродажни услуги, вклучувајќи технички консултации, одржување, обука итн., за да ги задоволи потребите на клиентите и беше пофалена од многу клиенти.

 • <p>Машина за правење тркалезна прачка или диск четка</p>

  Машина за правење тркалезна прачка или диск четка

  Разлика: Машините за правење тркалезни прачки или четки за диск користат мотор или воздушен притисок за да ја придвижат главата на четката да ротира.

  Предности:
  - Висока производна ефикасност, погодна за масовно производство.
  - Висока производствена прецизност, способна за производство на висококвалитетни четки.
  - Лесен за ракување и контрола.
  - Автоматска контрола на системот, намалување на стапката на грешка

 • <p>Автоматска машина за производство на четки за убавина</p>

  Автоматска машина за производство на четки за убавина

  Разлика: Целосно автоматската машина за производство на четка за убавина користи целосно автоматски системски процес за прицврстување на влакната на главата на четката.

  Предности:
  - Висока производна ефикасност, погодна за масовно производство.
  - Висока производствена прецизност, способна за производство на висококвалитетни четки.
  - Влакната се цврсти и не лесно се паѓаат.
  - Автоматска контрола на системот, намалување на стапката на грешка

 • <p>Машина за правење четки за метла за подот од прашина</p>

  Машина за правење четки за метла за подот од прашина

  Разлика: Машините за правење четки без прашина користат топол лепак за прицврстување на влакната на главата на четката.

  Предности:
  - Висока производствена прецизност, способна за производство на висококвалитетни четки.
  - Влакната се фиксирани и не се лесно да паѓаат.
  - Автоматска контрола на системот, намалување на стапката на грешка
  - Напреден систем за завртки со топло топење, униформа количина на лепак, специјален цврст материјал за лепак

Контактирајте не

СТАПЕТЕ ВО КОНТАКТ СО НАС

Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашата широка палета на дизајни!

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
Afrikaans
አማርኛ
العربية
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Deutsch
Ελληνικά
English
Esperanto
Español
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
français
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
italiano
עִברִית
日本語
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
한국어
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Português
Română
русский
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
简体中文
繁體中文
Zulu
Тековен јазик:Македонски