Lajme
VR

Klientët malajzianë vijnë në fabrikë për të inspektuar funksionimin e makinës

gusht 31, 2023

Klientët malajzianë erdhën në fabrikën e Maxim për të mësuar se si të përdornin makinën e vogël të barit të rrumbullakët. Sipas nevojave të klientëve, ne kemi bërë posaçërisht këtë makinë shufrash të rrumbullakëta për klientët, e cila mund të plotësojë produktet e madhësive të ndryshme, diametrave të ndryshëm të vrimave dhe gjatësive të ndryshme të telave të kërkuara nga klientët. Gjatë procesit të mësimit, stafi ynë ishte përgjegjës për zgjidhjen e pyetjeve të klientit dhe e lejoi atë me sukses të përfundonte operacionin në mënyrë të pavarur.


Burimi Makinë plotësisht automatike për prodhimin e furçave me shpejtësi të lartë, makinë krehër, makinë fshese, makinë furçë dhëmbësh, makinë shpimi dhe mbjelljeje me pesë akse

 

Ne jemi fokusuar në kërkimin dhe prodhimin e makinerive për 30 vjet, kemi shumë inxhinierë elitarë dhe ekip të shkëlqyer të tregtisë së jashtme, dhe gjithashtu kemi një ekip të kujdesshëm pas shitjes për t'u shërbyer klientëve. Nëse keni ndonjë nevojë, ju lutemi na kontaktoni.


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
Afrikaans
አማርኛ
العربية
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Deutsch
Ελληνικά
English
Esperanto
Español
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
français
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
italiano
עִברִית
日本語
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
한국어
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Português
Română
русский
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
简体中文
繁體中文
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip