За нас

Дома > За нас

  • ЗА НАС
    Машини за четки MEIXIN
    Производител на машина за правење четка Meixin Comb, Нашата компанија е високотехнолошки претпријатие основано во 2004 година. Ние сме специјализирани за истражување, развој и производство на машина за тафтување со четка со единечна (двојна) боја со 2-5 оски, машина за дупчење и тафтување со ЦПУ, ЦПУ Машина за тафтување со двојна четка за тоалетна четка, машина за правење четки за заби, машина за сечење четки, машина за сечење и отсекување четки итн. Нашите производи се широко применети на разни дневни четки, електрична четка за заби, четка за заби за патување, козметика, четки, четка за нокти, четка за чешел за веѓи, серии за чешлање за коса, коса со тркалезни стапчиња, четка за масажа, дрвена четка за коса, четка за BBQ жица, чистење со електрична серија индустрија за производство на четки итн. Можеме да ја направиме машината според барањата на клиентите.
Видеа на компанијата
Имаме професионална и искусна група за технички развој.

Тие се подготвени да дизајнираат и произведуваат производи и со стандардни и приспособени спецификации. Сега, имаме изобилна технологија за обработка на машина за тафтување со четки, силна способност за дизајн и го подобруваме системот за услуги.
Производство на машина за четки и метла
Производство на машина за четки и метла
Нашата фабрика е специјализирана за производство на машина за четка со единечна (двојна) боја со 2 до 5 оски, CNC машина за тафтување, CNC машина за дупчење и дупчење, CNC комбинирана машина за дупчење и тафтување, машина за отсекување филаменти, машина за сечење филаменти. Нашите производи главно се користат во сите видови четки, на пример: метла (пластична и дрво) четка за чистење, електрична четка за заби, патничка четка за заби, козметичка четка, четка за лак за нокти, индустриска ролерска четка, четка за ленти, четка за тркалезни дискови, четка за миење садови, чешел, дрвена четка и така натаму.
Машина за четка за ролери направена од MEIXIN производство PZ- 22
Машина за четка за ролери направена од MEIXIN производство PZ- 22
Нашите клиенти се од целиот свет, вклучително и Индија, Виетнамци, Венецуела, област Тајван, Јужна Америка и така натаму. Во текот на изминатите неколку години, наш приоритет бр.
Машина за четка за тоалет за хокеј направена од MEIXIN производство PZ-16
Машина за четка за тоалет за хокеј направена од MEIXIN производство PZ-16
Нашите производи покриваат различни големини на машини и се популарни меѓу клиенти со дисплеј на компјутерски екран, увезената TBI прецизна топка Водечка шина со завртка и права линија, серво мотор, Италијански мотор за сопирање и сл на.Сите наши производи мора да бидат 100% тестирани за да се обезбеди нивно функционалност, сигурност, сигурност и издржливост пред пратката.
Пластична машина за правење шупливи шипки
Пластична машина за правење шупливи шипки
На почетокот на 2017 година, првата нарачка на машина за четки од нашиот клиент од Пакистан беше успешно спакувана. На пат е до транспорт.Пакетот е цврст како што покажуваат следните слики дека ветуваат сеф на машините.
  • КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
    Дали имате прашања?
    Производство на професионални машини за четки Meixin, ни верувате, ние ви служиме.
ФИЛИЈАЛА
Меиксин
ФИЛИЈАЛА
Меиксин
Контактирајте со нас
Само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашата широка палета на дизајни!

Испратете го вашето барање