За нас

VR

Видеа на компанијата

Имаме професионална и искусна група за технички развој.

Тие се подготвени да дизајнираат и произведуваат производи и со стандардни и приспособени спецификации. Сега, имаме изобилство технологија за обработка на машината за тафтување со четки, силна способност за дизајн и го подобруваме системот за услуги.

 • КАКО НАШИОТПРИКАЗНА ПОЧНА

  Нашите клиенти доаѓаат од целиот свет, вклучувајќи ги Индија, Виетнам, Виетнам, Зуилан, Тајван, Нанмеи, итн. Многу години, ние сме први во услугите на клиентите и услугите на клиентите од самиот почеток и работиме на висок квалитет и квантитет хоризонтално, и направија напори да воспостават квалитетен менаџмент и безбедносен систем.и од неговото основање во 1988 година, користејќи го одделот за истражување за да обезбеди машини во различни области.

  ПРОЧИТАЈ ПОВЕЌЕ
  • 1988 година

   Изработка на првата рачна машина за печатење

  • 1994 година

   Годишно производство на електрични машини за печатење

  • 2000 година

   Електрична машина за печатење со една плоча

  • 2005 година

   Градежништво Р&Д тим и центар за обработка на ЦПУ

  • 2010 година

   Повеќе од 200 автоматски машини за печатење

  • 2015 година

   Машина за ракување: Машина за бесплатна ракување

  • 2018 година

   Индустриска машина за печатење со посебен тип.

работилница

производствена работилница

Сите тие се произведени според најстрогите меѓународни стандарди. Нашите производи добија корист и од домашниот и од странскиот пазар.
Тие сега нашироко извезуваат во 200 земји.

 • Фабричко производство
  Фабричко производство
 • прилагодете ја опремата
  прилагодете ја опремата
 • Машини за правење четки
  Машини за правење четки
 • Автоматска машина за производство на четки за убавина
  Автоматска машина за производство на четки за убавина
 • Машина за четка за тафтување
  Машина за четка за тафтување

чест

сертификат

Сите тие се произведени според најстрогите меѓународни стандарди. Нашите производи добија корист и од домашниот и од странскиот пазар.
Тие сега нашироко извезуваат во 200 земји.

 • Сертификат
  Сертификат
 • Сертификат
  Сертификат
 • Сертификат
  Сертификат

Контактирајте не

СТАПЕТЕ ВО КОНТАКТ СО НАС

Првото нешто што го правиме е да се сретнеме со нашите клиенти и да разговараме за нивните цели за иден проект.
За време на овој состанок, слободно пренесете ги вашите идеи и поставувајте многу прашања.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
Afrikaans
አማርኛ
العربية
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Deutsch
Ελληνικά
English
Esperanto
Español
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
français
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
italiano
עִברִית
日本語
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
한국어
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Português
Română
русский
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
简体中文
繁體中文
Zulu
Тековен јазик:Македонски