Makinë për bërjen e furçës së hokejve me 3 bosht

Makinë për bërjen e furçës së hokejve me 3 bosht

Ne do të zgjedhim ose personalizojmë makina të ndryshme për prodhimin e furçave për ju sipas llojeve të produktit tuaj. Ne kemi prodhuar makineritë e furçave dhe fshesave shtëpiake dhe industriale me 2-5 aks për mbi 17 vjet.

Dërgoni kërkesë tani
NA KONTAKTONI

telefon:

+86-13380990783
Dërgoni kërkesën tuaj

Fabrika jonë është e specializuar në prodhimin e ngjyrave të vetme (të dyfishta) me 2 deri në 5 boshtemakinë furçash, Makinë për tufat CNC, Makinë për tufa dhe shpim CNC, Makinë e kombinimit të shpimit dhe tufave CNC, makinë për prerjen e filamentit, filament  Makina prerëse. Produktet tona kryesisht përdoren gjerësisht në të gjitha llojet e furçave, për shembull: furçë pastrimi (plastike dhe druri), furçë dhëmbësh elektrike, furçë dhëmbësh udhëtimi, furçë kozmetike, furçë manikyri, furçë rul industrie, furçë shiritash, furçë të rrumbullakët të diskut , furçë për larjen e enëve, krehër, furçë druri e kështu me radhë.


Karakteristika të veçanta:

1. Pajisje FMX lejon ndryshimin e shpejtë për një prodhim të ri me furçë tufa. Kjo makinë me 2 kapëse.

2. Lëvizje e pavarur me 3 boshte, e përshtatshme për tufatimin e dorezave të furçave plastike.

3.kjo makineri me dizajnin e ri tufting.easy funksionon.
4.shpejtësi të lartë, duke punuar rreth 2000 copë/10 orë.

A/ markë e motorit në makinë 

1.Inverter delta, servo motor Panasonic.   

2.Taiwan TBI vidhos topin mënyrë udhëzues dhe Tajvan HIWIN.

3.Aparatet elektrike të tensionit të ulët Schneider.     

4.JAPONI MBYLL ME KUSHTET.

5.Motor frena SENLIMA gjerman.              

6.Kontrollor SHENZHEN ATECH.


Karakteristikat e B/Kontrolluesit:

1. pajiset me futjen manuale të të dhënave si dhe metodën e mësimdhënies në futjen e të dhënave.

2. funksionim automatik ose hap.

3. shpejtësia e tufa kontrollohet nga inverter për rregullime të ndryshme të shpejtësisë.

4. modaliteti i testimit për të testuar makinën nëse funksionon siç duhet.

5. veçoritë e redaktimit të, fshini ose kopjoni.

6. Testimi normal i punës ose pozicionimit. 

7. alarmi i presionit të tepërt të tufave.

8. shpejtësia e prodhimit është e rregullueshme.


IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ العربية العربية Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Deutsch Deutsch Ελληνικά Ελληνικά English English Esperanto Esperanto Español Español Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi français français Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska italiano italiano עִברִית עִברִית 日本語 日本語 Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ 한국어 한국어 Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Português Português Română Română русский русский سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip

Dërgoni kërkesën tuaj