Makinë për bërjen e furçave pa pluhur

VR
 • <p> Ngritja e standardeve të produktit<br></p>

   Ngritja e standardeve të produktit

  Standardet rigoroze për cilësinë e qimeve dhe ngjitshmërinë janë të integruara, duke siguruar prodhimin e furçave të nivelit të lartë pa pluhur që plotësojnë kërkesat e avancuara të industrisë.

 • <p>Rritja e efikasitetit</p>

  Rritja e efikasitetit

  Makineritë tona moderne kombinojnë funksionet e transferimit, prerjes së qimeve dhe rrotullimit të fshesës në një proces pa probleme me norma produktivitet deri në 2,5 fshesa në minutë.

 • <p>Optimizoni përdorimin e fuqisë punëtore</p>

  Optimizoni përdorimin e fuqisë punëtore

  Përjetoni një reduktim të ndjeshëm të punës së kërkuar nga mbi 20 individë në një ekip shumë efikas prej 2-3 personash

 • <p>Rritja e produktivitetit<br></p>

  Rritja e produktivitetit

  Dëshmoni një hap të konsiderueshëm cilësor në efikasitetin e prodhimit, pasi makina jonë jep një prodhim të jashtëzakonshëm prej 1800 copë brenda një harku kohor 12 orësh

                                             Pa parametrat e makinerisë dhe specifikimet teknologjike të fshesës së pluhurit
Madhësia (L*W*H3630*1260*1960 mm
Lëndë e parëFilament PP, ngjitës, dorezë plastike
Pesha e filamentit210 g/pc (e rregullueshme
Madhësia e kokës së fshesës540 mm
Madhësia e fshesës me dorezë870mm/945m
EkstruderMe ekstruder, për ngrohje me granula PP
Pesha1500 kg
Motori Drejtues  Një servo motor (Panasonic)  
Funksioni i shkurtimitNjë motor prerës 1.5 KW
CertifikataMakinë patentimi  


Na dërgoni një mesazh.
Gjëja e parë që bëjmë është të takohemi me klientët tanë dhe të flasim për qëllimet e tyre për një projekt të ardhshëm.
Gjatë këtij takimi, mos ngurroni të komunikoni idetë tuaja dhe të bëni shumë pyetje.
 • HOTLINE
  HOTLINE

  +86 13232438671

 • EMAIL
  EMAIL

  mxdx@mxbrushmachinery.com

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
Afrikaans
አማርኛ
العربية
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Deutsch
Ελληνικά
English
Esperanto
Español
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
français
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
italiano
עִברִית
日本語
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
한국어
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Português
Română
русский
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
简体中文
繁體中文
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip