Shërbimi

VR
 • <p>Teknologji e avancuar</p>

  Teknologji e avancuar

  Kompania ka teknologji të avancuar prodhimi dhe teknologji të patentuar për të prodhuar makineri për prodhimin e furçave me cilësi të lartë dhe efikasitet të lartë.

 • <p>Shërbimi Profesional</p>

  Shërbimi Profesional

  14 vjet përvojë profesionale në eksport dhe ekipi ynë profesional i shitjeve do t'ju përgjigjet brenda 5-10 minutave gjatë orarit të punës.

 • <p>Kualiteti i produktit<br></p>

  Kualiteti i produktit

  Kompania i kushton vëmendje kontrollit të cilësisë së produktit dhe ka një sistem të rreptë të menaxhimit të cilësisë për të siguruar cilësinë e qëndrueshme dhe të besueshme të makinerive të prodhimit të furçave.

 • <p>Efikasitet i lartë<br></p>

  Efikasitet i lartë

  Kompania ofron shërbime gjithëpërfshirëse të para-shitjes, shitjes dhe pas shitjes, duke përfshirë konsultime teknike, mirëmbajtje, trajnime, etj., për të përmbushur nevojat e klientëve dhe është vlerësuar nga shumë klientë.

 • <p>Makinë për prodhimin e shufrës së rrumbullakët ose furçës së diskut</p>

  Makinë për prodhimin e shufrës së rrumbullakët ose furçës së diskut

  Dallimi: Makinat e prodhimit të furçës me shufër të rrumbullakët ose disqe përdorin një motor ose presion ajri për të lëvizur kokën e furçës për t'u rrotulluar.

  Përparësitë:
  - Efikasitet i lartë i prodhimit, i përshtatshëm për prodhim masiv.
  - Precizion i lartë prodhimi, i aftë për të prodhuar furça me cilësi të lartë.
  - Lehtë për t'u përdorur dhe kontrolluar.
  - Kontroll automatik i sistemit, reduktim i shkallës së gabimit

 • <p>Makinë automatike për prodhimin e furçave të bukurisë</p>

  Makinë automatike për prodhimin e furçave të bukurisë

  Dallimi: Makina e prodhimit plotësisht automatike të furçës së bukurisë përdor një proces sistemi plotësisht automatik për të siguruar qimet në kokën e furçës.

  Përparësitë:
  - Efikasitet i lartë i prodhimit, i përshtatshëm për prodhim masiv.
  - Precizion i lartë prodhimi, i aftë për të prodhuar furça me cilësi të lartë.
  - Qimet janë të forta dhe nuk bien lehtë.
  - Kontroll automatik i sistemit, reduktim i shkallës së gabimit

 • <p>Pa makinë për prodhimin e furçave të fshesës me pluhur</p>

  Pa makinë për prodhimin e furçave të fshesës me pluhur

  Dallimi: Makineritë e prodhimit të furçave pa pluhur përdorin ngjitës të nxehtë për të lidhur qimet në kokën e furçës.

  Përparësitë:
  - Precizion i lartë prodhimi, i aftë për të prodhuar furça me cilësi të lartë.
  - Qimet janë të rregulluara dhe nuk bien lehtë.
  - Kontroll automatik i sistemit, reduktim i shkallës së gabimit
  - Sistemi i avancuar i vidhave të shkrirjes së nxehtë, sasi uniforme ngjitëse, material special ngjitës i ngurtë

na kontaktoni

LIKONI ME NE

Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të dizajneve!

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
Afrikaans
አማርኛ
العربية
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Deutsch
Ελληνικά
English
Esperanto
Español
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
français
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
italiano
עִברִית
日本語
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
한국어
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Português
Română
русский
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
简体中文
繁體中文
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip