Rastet

Mbi 15 vjet përvojë në prodhimin e makinerisë së furçave dhe makinerisë së fshesës.
India phool jhadu makineri për prodhimin e fshesës - CNC pa fshesë pluhuri
India phool jhadu makineri për prodhimin e fshesës - CNC pa fshesë pluhuri
Fabrika jonë JIANGMEN MEIXIN COMB BRUSH MACHINERY CO, LIMITED e cila është e specializuar në prodhimin e fshesave dhe furçave. Ne jemi prodhim i teknologjisë së lartë dhe kemi përvojë të shkëlqyer në këtë linjë tashmë 30 vjet. Ju mund të arrini emrin e produktit tonë.  Të tilla si pa makinë pluhuri. Makinë automatike për prodhimin e fshesës pa pluhur. Makinë e plotë automatike e bërjes së fshesës në Indi Phool Jhadu. India phool jhadu fshes machine maker--CNC pa fshesë pluhuri MAKINE MARKING.
Makinë me furçë rul e prodhuar nga MEIXIN prodhim PZ-02
Makinë me furçë rul e prodhuar nga MEIXIN prodhim PZ-02
Fabrika jonë është e specializuar në prodhimin e makinerisë me furçë me ngjyra 2 deri në 5 aksesh, makinë tufatimi CNC, makine shpimi dhe shpimi CNC, makine e kombinimit të shpimit dhe tufave CNC, makineria e prerjes së filamentit, makineria e prerjes së fijeve. Produktet tona përdoren kryesisht në të gjitha llojet e furçave, për shembull: furçë pastrimi (plastike dhe druri), furçë dhëmbësh elektrike, furçë dhëmbësh udhëtimi, furçë kozmetike, furçë për manikyrin e thonjve, furçë rul industrie, furçë shiritash, furçë të rrumbullakët të diskut, furçë për larjen e enëve, krehër, furçë druri dhe kështu me radhë.
Makinë me tela çeliku për furçë të sheshtë e prodhuar nga MEIXIN prodhim PZ-03
Makinë me tela çeliku për furçë të sheshtë e prodhuar nga MEIXIN prodhim PZ-03
Pajisja FMX lejon ndryshimin e shpejtë për një prodhim të ri me furçë tufa. Kjo makineri cnc FAN BROOM me zhurmë të ulët me 3 akse për të bërë furçë me 2 kapëse.
Makinë me furçë të sheshtë me bazë druri e prodhuar nga MEIXIN prodhim PZ-18
Makinë me furçë të sheshtë me bazë druri e prodhuar nga MEIXIN prodhim PZ-18
Baza druri, Fytyre e vetme, Sipas kerkesave te klientit Filament jashte vrimave.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
Gjuha aktuale:Shqip

Dërgoni kërkesën tuaj