Përqendrohuni në makinën e personalizuar të furçave me shpejtësi të lartë që nga viti 2003.

Gjuhe
Produkte
Qëllimi ynë është të kënaqim klientët tanë me saktësi të lartë dhe cilësi të besueshme për të siguruar që çdo klient mund të ndjehet rehat dhe i sigurt me mallrat tona në produktet e tyre. Produktet tona gjejnë gjerësisht aplikimet e tyre nga tregu për shkak të pronave të këndshme. Ata kanë shumë karakteristika që garantojnë popullarizimin dhe aplikimin.
LEXO MË SHUMË
Makinë për bërjen e furçave me hokej 3 aksesh

Makinë për bërjen e furçave me hokej 3 aksesh

Regjistrimi FMX lejon ndryshim të shpejtë për një prodhim të ri me furça.
Makinë për prerjen e furçave me furçë me 4 aks

Makinë për prerjen e furçave me furçë me 4 aks

Me një kokë prekëse, lëvizje të pavarur 4 aksesh, ajo përdorej për furçë tualeti të rrumbullakët të vegjël, të tjerët.
Makinë xhufkë 2 aksesh

Makinë xhufkë 2 aksesh

Furça të rrobave Me një kokë prekëse, lëvizje të pavarur 2 boshtesh, ajo përdorej për VETME makina me banesë të sheshtë.
5 bosht dhe 1 makinë furçë me tufa

5 bosht dhe 1 makinë furçë me tufa

Cilësia më e mirë 5 aksi 3 koka 2 shpuese dhe furça 1tufting për furçën e tualetit.
SHËRBIMI
Shërbim personalizimi për kërkesat unike ose sfiduese të biznesit.
Ne do të bëjmë sipas mostrave të klientëve tanë për të hartuar makinën. Ne do të bënim madhësi të ndryshme të fshesave. Madhësia standarde e fshesës: 400 * 60 mm. Nëse dëshironi të bëni madhësinë më të madhe ose disa fshesa të veçanta, ne dëshirojmë ta bëjmë atë.

Sidomos, për furçën e rrotullave
makinë furçë disk, këtë lloj furça zakonisht e përdorin në makinat industriale për ndryshim në madhësi. kjo është një nga arsyet për të cilat ka nevojë të personalizohet.
1. Hetimi: Konsumatorët tregojnë kërkesat e dëshiruara dhe përputhshmërisë.
2. Dizajni: Ekipi i projektimit është i përfshirë që nga fillimi i një projekti për të siguruar produktet më të mira të dizajnuara me porosi që i përshtaten nevojave të klientëve.
3. Menaxhimi i Cilësisë: Në mënyrë që të furnizojmë produkte me cilësi të lartë, ne ruajmë një efektiv& Sistemi efikas i Menaxhimit të Cilësisë.
4. Prodhimi masiv: Sapo të jenë vërtetuar prototipet për hartimin përsa i përket formës, funksionit dhe kërkesës, prodhimi është faza tjetër.
5. Ne mund të organizojmë transportin për porositë - qoftë përmes shërbimeve tona intermodale, furnitorëve të tjerë ose një kombinim të të dyve.
Rast
Ne jemi zhytur plotësisht në botën e produktit të klientëve tanë. Por ne thjesht nuk zhytemi në tiparet specifike të sektorit; ne gjithashtu përfshijmë thellë në pyetje të tilla si: "makesfarë i emocionon klientët e klientëve tanë?" "Si mund të shkaktojmë dëshirën për blerjen e konsumatorit përfundimtar?" Kjo është ajo që ne do të bëjmë me ju. Kjo është mënyra se si ne e kthejmë projektin tuaj në projektin tonë.
LEXO MË SHUMË
Furçë me furça të sheshtë prej druri të punuar nga prodhimi MEIXIN PZ-18

Furçë me furça të sheshtë prej druri të punuar nga prodhimi MEIXIN PZ-18

Baza prej druri, Një fytyrë e vetme, Sipas kërkesave të klientit Filamenti jashtë vrimave.
Indi phool jhadu fshesë makine duke e bërë - CNC nuk ka fshesë pluhuri MAKINA MAKINA

Indi phool jhadu fshesë makine duke e bërë - CNC nuk ka fshesë pluhuri MAKINA MAKINA

Fabrika jonë JIANGMEN MEIXIN COMB BRENHS MAKINERIA CO, KUFIZUAR që specializohen në fshesë dhe prodhimin e furçave. Ne jemi prodhim të teknologjisë së lartë dhe kemi përvojë të shkëlqyer në këtë linjë tashmë 30years. Ju mund të arrini emrin tonë të produktit.    Të tilla si asnjë makinë pluhuri.   Makinë automatike pa fshesë pluhuri.   Makina automatike e plotë e dhëmbëve të indeve të automjeteve të plota Jhadu. Indi phool jhadu fshesë makine duke e bërë - CNC nuk ka fshesë pluhuri MAKINA MAKINA.
Makinë teli çeliku për furçë të sheshtë të bërë nga prodhimi MEIXIN PZ-03

Makinë teli çeliku për furçë të sheshtë të bërë nga prodhimi MEIXIN PZ-03

Fiksimi FMX lejon ndryshim të shpejtë për një prodhim të ri të mbushur me furça. Kjo makinë me zhurmë të ulët 3 cnc FAN BROOM për të bërë furça me 2 grippers.
Makinë me furça rul e bërë nga prodhimi MEIXIN PZ-02

Makinë me furça rul e bërë nga prodhimi MEIXIN PZ-02

Fabrika jonë është e specializuar në prodhimin e 2 - 5 bosht të vetëm (të dyfishtë) makinë furçë me ngjyra, makine CNC tufting, CNC tufting dhe shpuese makine, shpuese CNC dhe makine kombinimi tufting, makinë filamenti zvogëlimin, filamentin prerje makine. Produktet tona kryesisht përdoren gjerësisht në të gjitha llojet e furçave, për shembull: furçë pastrimi fshesë (furça plastike dhe druri), furça elektrike dhëmbësh, furça e dhëmbëve të udhëtimit, furça kozmetike, furça e pllakave të thonjve, furça e rrotullave të industrisë, furça me shirita, furça e diskut të rrumbullakët, furça për larjen e enëve, krehja , furça prej druri etj.
RRETH NESH
Ne kemi fituar shumë çertifikata për produktin tonë përsa i përket cilësisë
JIANGMEN MEIXIN COMB BRUSH MAKINA FABRIKE Fabrikë, që nga viti 2003, kompania jonë është kryesisht prodhim shtëpiake dhe makina furça dhe fshesë shtëpiake 2-5axis makina, prerje dhe flamuj makina, makinë prerje pneumatike. Përdoret për të prodhuar shumë lloje të furçave shtëpiake. Të tilla si, furça tualeti, fshesat, furça hokej, furça e flokëve, furça e shisheve çdo formë e furçave. Për furçat industriale si: furça rrotulluese, furça disku për rrugë dhe forma të tjera të furçave.
Gjatë viteve të kaluara, përparësia jonë numër 1 ka qenë gjithmonë shërbimi ndaj klientit dhe kënaqësia e klientëve. Ne kemi bërë shumë për të ngritur nivelet e cilësisë dhe jemi përpjekur të krijojmë një sistem të menaxhimit të cilësisë së mirë dhe garantimit. Për më tepër, kompania jonë ka arritur produktin e certifikimit të patentës dhe certifikimit të CE.
Kontaktoni me ne
Thjesht lini emailin tuaj ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit, në mënyrë që të mund t'ju dërgojmë një kuotë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!
Zgjidhni një gjuhë tjetër
Gjuha aktuale:Shqip