• <p>Avantazhi i Ndërmarrjes</p>

  Avantazhi i Ndërmarrjes

  Prodhuesi i makinerive krehëse MX, pionier i biznesit, më shumë se 14 vjet linjë prodhimi të makinerive të printimit industrial, kërkime dhe zhvillim i pavarur i llojeve të ndryshme të makinerive të printimit, duke dalë me zgjidhje për çështje që lidhen me makinën e printimit

 • <p>Avantazhi i produktit<br></p>

  Avantazhi i produktit

  14 vite biznes, makineri per shtypjen e vrimave te rregullta/flet, makine per tufim furçash, makine riparuese furçash, makineri shpuese furçash, 5 rrota, 2 vrima dhe 1 makineri flocking etj, per prodhimin e furçave te ndryshme

 • <p>Tregjet kryesore të brendshme dhe të huaja<br></p>

  Tregjet kryesore të brendshme dhe të huaja

  Pas 14 vitesh funksionimi në treg, ka 50 pika shitjeje kombëtare të makinerive të printimit në shumë zona kombëtare dhe është njohur si një nga klientët më besnikë.

 • <p>Preferenca për shërbimin ndaj klientit<br></p>

  Preferenca për shërbimin ndaj klientit

  Sistemi i shërbimit ndaj klientit ofron instalim, trajnim, trajnim dhe zgjidhje të detajuara, të gjitha problemet gjatë procesit të jetës së shërbimit ndaj klientit dhe marrëveshja e shërbimit ndaj klientit është e mirë.

Produktet e veçuara

E shkëlqyeshmepajisje

 Përfshi 2-5 makineri boshti, 3 makineri shpimi dhe 2 mbushje/tufting, 2 makineri shpimi dhe 1 mbushje/tufting, 1 makineri shpimi dhe mbushje/tufatimi.
Prerëse produktesh të personalizuara, makina prerëse dhe sinjalizuese gjithëpërfshirëse, makina plotësisht automatike, makina me fije prerëse, etj. 

rastet tona

Industria e aplikimit

na kontaktoni

Kontaktoni me ne

Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të dizajneve!

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
Afrikaans
አማርኛ
العربية
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Deutsch
Ελληνικά
English
Esperanto
Español
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
français
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
italiano
עִברִית
日本語
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
한국어
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Português
Română
русский
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
简体中文
繁體中文
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip