Makinë për bërjen e furçave me 3 boshte
VR
 • detajet e produktit

JIANGMEN MEIXIN COMB BRUSH MACHINERY CO., LIMITED mban gjithmonë mirë informacion në lidhje me zhvillimin teknik dhe produktin e ri R&D, që garanton se mund të zhvillojmë produkte të reja në baza të rregullta. Përdorimi i në Meixin Cnc Automatic 3 Aksi 1 Furçë Makine e Makinerisë së Makinerisë së Makinerisë së Pastrimit të Fshesës Fshesa e Makinerisë së Makinerisë Prodhimi i Makinerisë së Bërjes së Fshesave na ka lejuar për përdorim më efikas të burimeve dhe personelit. Produkti është shumë i njohur në fushën(et) e aplikimit të furçës Makinat e prodhimit. Në të ardhmen, JIANGMEN MEIXIN COMB BRUSH MACHINERY CO., LIMITED do të mbështetet në R të fortë&Aftësitë për të përditësuar dhe përsëritur produktet origjinale dhe për t'u ofruar klientëve produkte me cilësi më të mirë. Jo vetëm kaq, kompania gjithashtu do të mbajë konceptin e shërbimit për të përmirësuar shërbimet dhe do të përpiqet të ofrojë shërbime që tejkalojnë pritjet e klientëve.

Aplikacionfurça të sheshta ose furça pak të lakuargjendjaI ri
Kapaciteti i prodhimit4-6 vrima / sekondëNota automatikeAutomatik
Video-inspektimi në daljeMe kushtRaporti i testimit të makineriveI padisponueshem
Lloji i marketingutProdukt i zakonshëmGarancia e komponentëve bazë1 vit
Komponentët BërthamëPLC, motor, motorVendi i origjinësGuangdong, Kinë
Emri i markësMeixinTensioniAC 380V/220V
Fuqia1.3 kwDimensioni (L*P*H)1400*1090*1890 mm
Pesha650Garancia1 vit
Industritë e aplikueshmeFabrika e prodhimit, furça& Industria e prodhimit të fshesaveVendndodhja e sallës së ekspozitësTë tjera
CertifikimiCE, Certifikata e Patentave, etjLloji i furçësBaza e furçës me vrima
PërdorimiMakinë për bërjen e furçave për pastrim /flokë /fshesëEmriMakinë për bërjen e furçave me shpejtësi të lartë
Sistemi I kontrollitPLC (Sistemi i kontrollit CNC)shërbimiShërbimi pas shitjes, shërbim me një ndalesë
OEM&ODMMbështetjeOfrohet shërbimi pas shitjesInxhinierë të disponueshëm për shërbimin e makinerive jashtë shtetit
FunksioniTufa me 3 akseEmri i markësMeixin


Përshkrim:
Model
MX-3AT001

NR. të boshtit
3 aks

Sasia e kokave
1 tufa

Aplikacion
Furça të sheshta ose furça pak të lakuar

Llojet e furçave
Baza e furçës me vrima

Materialet bazë të furçave
Plastike

Materialet e filamentit
PP, PET, najloni, fibra bimore e qimeve të kafshëve, tela çeliku, tela gërryes etj.

Madhësia e pajisjes së mykut
380*180 mm

Diametri i vrimës
4 ~ 6 mm

Gjatësia e filamentit (jashtë vrimës)
10-200 mm

Ngjyrat e filamenteve të furçave
2 ngjyra

Parametri:
Shpejtësia e shpimit dhe tufatimit
4~6 vrima/sek.

Tensioni i fuqisë, frekuenca
220/380v, 50/60HZ (zgjedhja e klientit)

Fuqia e motorit kryesor
1.3 kw

Hyrja e burimit të ajrit
0,4~0,5Mpa

Madhësia e pajisjes
1400*1090*1890 mm

Pesha
650 kg

Përshkrimi i produkteve
Makineritë tona të prodhimit të furçave përdoren gjerësisht në industri të ndryshme, duke përfshirë pastrimin e shtëpisë, prodhimin industrial dhe më shumë.
Produktet tona kryesisht përdoren gjerësisht në të gjitha llojet e furçave:
furçë pastrimi fshesë (plastike dhe druri), furçë dhëmbësh elektrike, furçë dhëmbësh udhëtimi, furçë kozmetike, furçë manikyri, furçë rul industriale, furçë me shirita, furçë të rrumbullakët disku, furçë për larjen e enëve, krehër, furçë masazhi, furçë druri, furçë për skarë etj. .
Ne gjithashtu prodhojmë makinat e mëposhtme të prodhimit të furçave,
dhe më poshtë janë disa shfaqje të produkteve të gatshme

Rekomandoni Produkte
Mirë se vini të klikoni për të parë VR-në e fabrikës më poshtë
VR
Prezantimi i Kompanisë
Procesi i prodhimit
Fotografitë e klientëve
Paketimi& Transporti
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Dërgoni kërkesën tuaj

na kontaktoni

LIKONI ME NE

Gjëja e parë që bëjmë është të takohemi me klientët tanë dhe të flasim për qëllimet e tyre për një projekt të ardhshëm.
Gjatë këtij takimi, mos ngurroni të komunikoni idetë tuaja dhe të bëni shumë pyetje.

Rekomanduar

Ato janë prodhuar të gjitha sipas standardeve më strikte ndërkombëtare. Produktet tona kanë marrë favore si nga tregjet vendase ashtu edhe nga ato të huaja.
Ata tani po eksportojnë gjerësisht në 200 vende.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
Afrikaans
አማርኛ
العربية
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Deutsch
Ελληνικά
English
Esperanto
Español
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
français
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
italiano
עִברִית
日本語
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
한국어
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Português
Română
русский
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
简体中文
繁體中文
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip