Rreth Nesh

Shtëpi > Rreth Nesh

  • RRETH NESH
    Makineri furçesh MEIXIN
    Prodhuesi i makinerisë së bërjes së furçave me krehër Meixin, Kompania jonë është një ndërmarrje e teknologjisë së lartë e themeluar në 2004. Ne jemi të specializuar në kërkimin, zhvillimin dhe prodhimin e makinerisë tuftuese me furçë me ngjyra 2-5 aksesh (të dyfishta), makine shpimi dhe tufatimi CNC, CNC Makinë tufale me dy koka të furçës së tualetit, makinë për bërjen e furçës së dhëmbëve, makinë prerëse furçash, makinë prerëse dhe prerëse furçash, kështu me radhë. Produktet tona aplikohen gjerësisht për furça të ndryshme ditore, furçë dhëmbësh elektrike, furçë dhëmbësh udhëtimi, kozmetikë, furça, furçë thonjsh, furçë për krehër vetullash, seri krehër flokësh, flokë me shkopin e rrumbullakët, furçë masazhi, furçë flokësh prej druri, furçë teli BBQ, pastrim në seri elektrike industria e prodhimit të furçave etj. Ne mund ta bëjmë makinën sipas kërkesave të klientëve.
Videot e kompanisë
Ne kemi një grup profesional dhe me përvojë të zhvillimit teknik.

Ata janë të gatshëm të dizenjojnë dhe prodhojnë produkte me specifika standarde dhe të personalizuara. Tani, ne kemi teknologji të bollshme të përpunimit të makinerive për tufat me furça, aftësi të forta projektimi dhe përmirësojmë sistemin e shërbimit.
Prodhimi i makinerisë së furçave dhe fshesës
Prodhimi i makinerisë së furçave dhe fshesës
Fabrika jonë është e specializuar në prodhimin e makinerisë me furçë me ngjyra 2 deri në 5 aksesh, makinë tufatimi CNC, makine shpimi dhe shpimi CNC, makine e kombinimit të shpimit dhe tufave CNC, makineria e prerjes së filamentit, makineria e prerjes së fijeve. Produktet tona përdoren kryesisht në të gjitha llojet e furçave, për shembull: furçë pastrimi (plastike dhe druri), furçë dhëmbësh elektrike, furçë dhëmbësh udhëtimi, furçë kozmetike, furçë për manikyrin e thonjve, furçë rul industrie, furçë shiritash, furçë të rrumbullakët të diskut, furçë për larjen e enëve, krehër, furçë druri dhe kështu me radhë.
Makinë me furçë rul e prodhuar nga MEIXIN prodhimi PZ- 22
Makinë me furçë rul e prodhuar nga MEIXIN prodhimi PZ- 22
Klientët tanë janë nga e gjithë bota, duke përfshirë Indinë, Vietnamishten, Venezuelën, zonën e Tajvanit, Amerikën e Jugut etj. Gjatë viteve të fundit, prioriteti ynë nr.1 ka qenë gjithmonë shërbimi ndaj klientit dhe kënaqësia e klientëve. Ne kemi bërë shumë për të ngritur nivelet e cilësisë dhe jemi përpjekur të krijojmë një sistem të shëndoshë të menaxhimit dhe garancisë së cilësisë.
Makinë për furçë tualeti hokej e prodhuar nga MEIXIN prodhim PZ-16
Makinë për furçë tualeti hokej e prodhuar nga MEIXIN prodhim PZ-16
Produktet tona mbulojnë makineri të madhësive të ndryshme dhe janë të njohura mes tyre klientët me ekranin e kompjuterit, topin preciz të importuar TBI hekurudha udhëzuese me vidë dhe vijë të drejtë, motor servo, motor frenash në Itali etj on.Të gjitha produktet tona duhet të jenë 100% të testuara për të siguruar të tyren funksionaliteti, besueshmëria, siguria dhe qëndrueshmëria para dërgesës.
Makinë plastike për bërjen e tufave me shufra të zbrazëta
Makinë plastike për bërjen e tufave me shufra të zbrazëta
Në fillim të vitit 2017, porosia e parë e furçave nga klienti ynë nga Pakistani është paketuar me sukses. Është rrugës për transport.Paketa është e fortë siç tregojnë fotot e mëposhtme që premtojnë kasafortën e makinerive.
Kontaktoni me ne
Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!

Dërgoni kërkesën tuaj