Makineri furçesh MEIXIN

Makineri furçesh MEIXIN

Prodhuesi i makinerisë së bërjes së furçës Meixin Comb


Kompania jonë është një ndërmarrje e teknologjisë së lartë e themeluar në vitin 2004. Ne jemi të specializuar në kërkimin, zhvillimin dhe prodhimin e makinerisë tufale me furçë me ngjyra me një (dyfish) 2-5 aksesh, makine shpimi dhe tufatimi CNC, makineria tufale me dy koka me furçë tualeti CNC, Makinë për prodhimin e furçave të dhëmbëve, makinë prerëse furçash, makinë prerëse dhe prerëse furçash, kështu me radhë.  Produktet tona aplikohen gjerësisht për furça të ndryshme ditore, furçë dhëmbësh elektrike, furçë dhëmbësh udhëtimi, kozmetikë, furça, furçë thonjsh, furçë për krehër vetullash, seri krehër flokësh, flokë me shkopin e rrumbullakët, furçë masazhi, furçë flokësh prej druri, furçë teli BBQ, pastrim në seri elektrike industria e prodhimit të furçave etj. Ne mund ta bëjmë makinën sipas kërkesave të klientëve.


Ne kemi një grup zhvillimi teknik profesional dhe me përvojë. Ata janë të gatshëm të projektojnë dhe prodhojnë produkte me specifikime standarde dhe të personalizuara. Tani, ne kemi teknologji të bollshme të përpunimit të makinerive për tufat me furça, aftësi të forta projektimi dhe përmirësojmë sistemin e shërbimit.

Dërgoni kërkesë tani
NA KONTAKTONI

telefon:

+86-13380990783
Dërgoni kërkesën tuaj
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ العربية العربية Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Deutsch Deutsch Ελληνικά Ελληνικά English English Esperanto Esperanto Español Español Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi français français Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska italiano italiano עִברִית עִברִית 日本語 日本語 Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ 한국어 한국어 Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Português Português Română Română русский русский سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip

Dërgoni kërkesën tuaj