Produktet
Qëllimi ynë është të kënaqim klientët tanë me saktësi të lartë dhe cilësi të besueshme për të siguruar që çdo klient të mund të ndihet rehat dhe i sigurt me mallrat tona në aplikimet e tyre. Produktet tona gjejnë gjerësisht aplikimet e tyre nga tregu për shkak të vetive të këndshme. Ato kanë shumë veçori që garantojnë popullarizimin dhe aplikimin.
LEXO MË SHUMË
Makinë furça me 5 boshte dhe 1 tufa

Makinë furça me 5 boshte dhe 1 tufa

Makinë me furçë tualeti 5 akse 3 koka 2 shpuese dhe 1tufting me cilësi më të mirë.
Makinë për tufat me fshesë me 2 bosht

Makinë për tufat me fshesë me 2 bosht

Furça rrobash Me një kokë tufale, lëvizje të pavarur me 2 boshte, përdoret për VETËM makinat me furça të sheshta.
Makinë për bërjen e furçës së hokejve me 3 bosht

Makinë për bërjen e furçës së hokejve me 3 bosht

Pajisja FMX lejon ndryshimin e shpejtë për një prodhim me furçë të re me tufa.
Makinë tufale me furçë tualeti me 4 bosht

Makinë tufale me furçë tualeti me 4 bosht

Me një kokë tufale, lëvizje të pavarur me 4 boshte, përdoret për furçë të vogël tualeti të rrumbullakët, të tjera.
SHËRBIMI
Shërbimi i personalizimit për kërkesat unike ose sfiduese të biznesit.
Ne do të dizajnojmë makinën sipas mostrave të klientëve tanë. do të bënim fshesa me madhësi të ndryshme. Madhësia standarde e fshesës: 400*60 mm. Nëse dëshironi të bëni një madhësi më të madhe ose disa fshesa të veçanta, ne dëshirojmë ta bëjmë atë.

Sidomos, për furçën rul& makinë furçë disku, ky lloj furçë zakonisht përdoret në makinat industriale për dallimin e madhësisë së makinave. kjo është një nga arsyet që ka nevojë për personalizim.
1. Kërkimi: Konsumatorët tregojnë kërkesat e dëshiruara dhe të pajtueshmërisë.
2. Dizajni: Ekipi i projektimit është i përfshirë që nga fillimi i një projekti për të siguruar produktet më të mira të dizajnuara me porosi për t'iu përshtatur nevojave të klientëve.
3. Menaxhimi i Cilësisë: Në mënyrë që të furnizojmë produkte me cilësi të lartë, ne mbajmë një efektiv& Sistemi efikas i Menaxhimit të Cilësisë.
4. Prodhimi masiv: Pasi prototipet janë vërtetuar për dizajnin për sa i përket formës, funksionit dhe kërkesës, prodhimi është faza tjetër.
5. Ne mund të organizojmë transportin për porositë - qoftë përmes shërbimeve tona intermodale, furnitorëve të tjerë ose një kombinimi të të dyjave.
Rast
Ne jemi zhytur plotësisht në botën e produkteve të klientëve tanë. Por ne nuk zhytemi vetëm në veçoritë specifike të sektorit; ne gjithashtu thellojmë pyetje të tilla si: "Çfarë i bën klientët e klientëve tanë të emocionuar?" "Si mund të nxisim dëshirën për blerje të konsumatorit përfundimtar?" Kjo është ajo që ne do të bëjmë me ju. Kjo është mënyra se si ne e kthejmë projektin tuaj në projektin tonë.
LEXO MË SHUMË
India phool jhadu makineri për prodhimin e fshesës - CNC pa fshesë pluhuri

India phool jhadu makineri për prodhimin e fshesës - CNC pa fshesë pluhuri

Fabrika jonë JIANGMEN MEIXIN COMB BRUSH MACHINERY CO, LIMITED e cila është e specializuar në prodhimin e fshesave dhe furçave. Ne jemi prodhim i teknologjisë së lartë dhe kemi përvojë të shkëlqyer në këtë linjë tashmë 30 vjet. Ju mund të arrini emrin e produktit tonë.  Të tilla si pa makinë pluhuri. Makinë automatike për prodhimin e fshesës pa pluhur. Makinë e plotë automatike e bërjes së fshesës në Indi Phool Jhadu. India phool jhadu fshes machine maker--CNC pa fshesë pluhuri MAKINE MARKING.
Makinë me furçë rul e prodhuar nga MEIXIN prodhim PZ-02

Makinë me furçë rul e prodhuar nga MEIXIN prodhim PZ-02

Fabrika jonë është e specializuar në prodhimin e makinerisë me furçë me ngjyra 2 deri në 5 aksesh, makinë tufatimi CNC, makine shpimi dhe shpimi CNC, makine e kombinimit të shpimit dhe tufave CNC, makineria e prerjes së filamentit, makineria e prerjes së fijeve. Produktet tona përdoren kryesisht në të gjitha llojet e furçave, për shembull: furçë pastrimi (plastike dhe druri), furçë dhëmbësh elektrike, furçë dhëmbësh udhëtimi, furçë kozmetike, furçë për manikyrin e thonjve, furçë rul industrie, furçë shiritash, furçë të rrumbullakët të diskut, furçë për larjen e enëve, krehër, furçë druri dhe kështu me radhë.
Makinë me tela çeliku për furçë të sheshtë e prodhuar nga MEIXIN prodhim PZ-03

Makinë me tela çeliku për furçë të sheshtë e prodhuar nga MEIXIN prodhim PZ-03

Pajisja FMX lejon ndryshimin e shpejtë për një prodhim të ri me furçë tufa. Kjo makineri cnc FAN BROOM me zhurmë të ulët me 3 akse për të bërë furçë me 2 kapëse.
Makinë me furçë të sheshtë me bazë druri e prodhuar nga MEIXIN prodhim PZ-18

Makinë me furçë të sheshtë me bazë druri e prodhuar nga MEIXIN prodhim PZ-18

Baza druri, Fytyre e vetme, Sipas kerkesave te klientit Filament jashte vrimave.
PËR NE
Ne kemi fituar shumë çertifikime për produktin tonë për sa i përket cilësisë
FABRIKA E MAKINËS PËR PRODHIM TË FURCAVE JIANGMEN MEIXIN, Që nga viti 2003, kompania jonë prodhon kryesisht makineritë e furçave dhe fshesave shtëpiake dhe industriale me 2-5 boshti, makinat prerëse dhe flamuruese, makinë prerëse pneumatike. Përdoret për të prodhuar shumë lloje furçash shtëpiake. Të tilla si, furça tualeti, fshesa, furçë hokej, furçë flokësh, furçë për shishe çdo formë furçash. Për furçat industriale si: Furça me rul, furça me disqe për rrugë dhe forma të tjera furçash.
Gjatë viteve të fundit, prioriteti ynë nr. 1 ka qenë gjithmonë shërbimi ndaj klientit dhe kënaqësia e klientëve. Ne kemi bërë shumë për të rritur nivelet e cilësisë dhe jemi përpjekur të krijojmë një sistem të shëndoshë të menaxhimit dhe garancisë së cilësisë. Për më tepër, kompania jonë ka arritur produktin e certifikimit të patentave dhe certifikimit CE.
Kontaktoni me ne
Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!
Zgjidhni një gjuhë tjetër
Gjuha aktuale:Shqip

Dërgoni kërkesën tuaj