Produktet
VR
 • Detajet e produkteve

JIANGMEN MEIXIN COMB BRUSH MACHINERY CO., LIMITED ka prodhuar, eksportuar dhe furnizuar me cilësi të shkëlqyeshme Cnc Kusht i ri i personalizuar 1 Shpim 1 Makinë për bërjen e furçës industriale të sheshtë Tufting Makinë për bërjen e furçës me furçë rul. Përparimi në teknologji na sjell përfitime të pakufizuara, të cilat përfshijnë avantazhe të zgjeruara të produktit.Cnc Kusht i ri i personalizuar 1 shpim 1 Makinë për prodhimin e furçës industriale të sheshtë Tufting Makina e bërjes së furçave me furçë rul Makina e prodhimit të furçave është perfekte për zonën(at) e makinave të prodhimit të furçave. Specifikimet e Cnc Personalizuar Gjendja e Re 1 Shpimi 1 Makina e bërjes së Furçës Industriale të Sheshtë Tufting Makina e bërjes së Furçës së Furçës së Furçës me rul mund të personalizohet sipas nevojave tuaja.

Aplikacionbëj furçë industrialegjendjaI ri
Kapaciteti i prodhimit4 ~ 6 vrima / sekondëNota automatikeAutomatik
Vendi i origjinësGuangdong, KinëEmri i markësMeixin
Tensioni220/380 VFuqia1 KW
Dimensioni (L*P*H)1000*2000*1800 mmPesha900 kg
Garancia1 vitOfrohet shërbimi pas shitjesInxhinierë të disponueshëm për shërbimin e makinerive jashtë shtetit
CertifikimiCE

CNC Gjendja e re e personalizuar 1 shpim 1 makineri me tufa industriale për prodhimin e furçave të sheshta me rul Makinë për prodhimin e furçës së disqeve

Përshkrim: 
ModelMX-2ADT001
NR. të boshtit2 aks
Sasia e kokave1 shpim dhe 1 tufa 
AplikacionFurçë e sheshtë, furçë rul, furçë disku
Materialet bazë të furçavePlastike, druri
Materialet e filamentitPP, PET, najloni, fibra bimore e flokëve të kafshëve etj.
Madhësia e pajisjes së mykut300*50 mm
Diametri i vrimës 4 ~ 6 mm
Gjatësia e filamentit (jashtë vrimës)15-400 mm
Ngjyrat e filamenteve të furçave2 ngjyra
Parametri: 
Shpejtësia e shpimit dhe tufatimit4~6 vrima/sek.
Tensioni i fuqisë, frekuenca220/380v , 50/60 HZ  (klienti zgjedh)
Fuqia e motorit kryesor1 kw
Hyrja e burimit të ajrit0,4~0,5Mpa
Madhësia e pajisjes1000*2000*1800 mm
Pesha900 kg

 

CNC Customized new condition 1 drilling 1 tufting industrial flat brush making machine roller brush disc brush making machineCNC Customized new condition 1 drilling 1 tufting industrial flat brush making machine roller brush disc brush making machineCNC Customized new condition 1 drilling 1 tufting industrial flat brush making machine roller brush disc brush making machineCNC Customized new condition 1 drilling 1 tufting industrial flat brush making machine roller brush disc brush making machineCNC Customized new condition 1 drilling 1 tufting industrial flat brush making machine roller brush disc brush making machineCNC Customized new condition 1 drilling 1 tufting industrial flat brush making machine roller brush disc brush making machineCNC Customized new condition 1 drilling 1 tufting industrial flat brush making machine roller brush disc brush making machine

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Dërgoni kërkesën tuaj

na kontaktoni

LIKONI ME NE

Gjëja e parë që bëjmë është të takohemi me klientët tanë dhe të flasim për qëllimet e tyre për një projekt të ardhshëm.
Gjatë këtij takimi, mos ngurroni të komunikoni idetë tuaja dhe të bëni shumë pyetje.

Rekomanduar

Ato janë prodhuar të gjitha sipas standardeve më strikte ndërkombëtare. Produktet tona kanë marrë favore si nga tregjet vendase ashtu edhe nga ato të huaja.
Ata tani po eksportojnë gjerësisht në 200 vende.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
Afrikaans
አማርኛ
العربية
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Deutsch
Ελληνικά
English
Esperanto
Español
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
français
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
italiano
עִברִית
日本語
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
한국어
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Português
Română
русский
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
简体中文
繁體中文
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip