VR
 • Detajet e produkteve

Ndërsa JIANGMEN MEIXIN COMB BRUSH MACHINERY CO., LIMITED hap në një treg më konkurrues, ne e dimë se e vetmja mënyrë për të na mbajtur përpara konkurrentëve të tjerë është të përmirësojmë fuqinë tonë të K&Zh, të përmirësojmë teknologjitë dhe të zhvillojmë produkte të reja. Është projektuar në përputhje me standardet kombëtare. Në të ardhmen, JIANGMEN MEIXIN COMB BRUSH MACHINERY CO.,LIMITED do të vazhdojë t'i kushtojë rëndësi kultivimit të talenteve, të përmirësojë vazhdimisht nivelin e biznesit dhe aftësitë profesionale të stafit, të forcojë inovacionin teknologjik dhe të rrisë vazhdimisht konkurrencën gjithëpërfshirëse të kompanisë, me qëllim për të arritur 'ndërtimin e një ndërmarrje shekullore me gjelbërim të përhershëm dhe krijimin e një marke të njohur ndërkombëtare' Punoni shumë për këtë qëllim madhështor.

AplikacionMarrja e fshesës/Prodhimi i fshesësgjendjaI ri
Kapaciteti i prodhimit4-6 vrima / sekondëNota automatikeAutomatik
Vendi i origjinësGuangdong, KinëEmri i markësMeixin
Tensioni220/380VFuqia0.75 KW
Dimensioni (L*P*H)1300*1100*1700mmPesha600 kg
Garancia1 vitOfrohet shërbimi pas shitjesInxhinierë të disponueshëm për shërbimin e makinerive jashtë shtetit
CertifikiminCE

Përshkrim: 
ModelMX-2AT002
NR. të boshtit2 aks
Sasia e kokave2 tufa 
AplikacionFurçë e sheshtë, fshesë
llojet e furçaveBaza e furçës së sheshtë me vrima
Materialet bazë të furçavePlastike, druri
Materialet e filamentitPP, PET, najloni, fibra bimore e flokëve të kafshëve etj.
Madhësia e pajisjes së mykut300*50 mm
Diametri i vrimës 4 ~ 6 mm
Gjatësia e filamentit (jashtë vrimës)15-200 mm
Ngjyrat e filamenteve të furçave2 ngjyra
Parametri: 
 Tufting Shpejtësia4~6 vrima/sek.
Tensioni i fuqisë, frekuenca220/380v, 50/60HZ  (klienti zgjedh)
Fuqia e motorit kryesor0.75 kw
Hyrja e burimit të ajrit0,4~0,5Mpa
Madhësia e pajisjes1300*1100*1700mm
Pesha600 kg
Pjesë elektrike: 
Sistemi i kontrollit (PLC)Versioni Kinez dhe Anglisht MEIXIN
Ekran me prekjeVersioni Kinez dhe Anglisht MEIXIN
Motori kryesor SNMA 
Servo motorMaxsine 
Stafetë IDEC (Japoni)
Variabla-FrekuencaDELTA (Tajvan)
Mbrojtja e sigurisë:Schneider (markë franceze)

Cleaning broom 2 axis double tufting head making machine/2 colors broom making machine/Jiangmen Meixin brush making machineCleaning broom 2 axis double tufting head making machine/2 colors broom making machine/Jiangmen Meixin brush making machineCleaning broom 2 axis double tufting head making machine/2 colors broom making machine/Jiangmen Meixin brush making machineCleaning broom 2 axis double tufting head making machine/2 colors broom making machine/Jiangmen Meixin brush making machineCleaning broom 2 axis double tufting head making machine/2 colors broom making machine/Jiangmen Meixin brush making machineCleaning broom 2 axis double tufting head making machine/2 colors broom making machine/Jiangmen Meixin brush making machineCleaning broom 2 axis double tufting head making machine/2 colors broom making machine/Jiangmen Meixin brush making machineCleaning broom 2 axis double tufting head making machine/2 colors broom making machine/Jiangmen Meixin brush making machine

 

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Dërgoni kërkesën tuaj

na kontaktoni

LIKONI ME NE

Gjëja e parë që bëjmë është të takohemi me klientët tanë dhe të flasim për qëllimet e tyre për një projekt të ardhshëm.
Gjatë këtij takimi, mos ngurroni të komunikoni idetë tuaja dhe të bëni shumë pyetje.

Rekomanduar

Ato janë prodhuar të gjitha sipas standardeve më strikte ndërkombëtare. Produktet tona kanë marrë favore si nga tregjet vendase ashtu edhe nga ato të huaja.
Ata tani po eksportojnë gjerësisht në 200 vende.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
Afrikaans
አማርኛ
العربية
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Deutsch
Ελληνικά
English
Esperanto
Español
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
français
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
italiano
עִברִית
日本語
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
한국어
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Português
Română
русский
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
简体中文
繁體中文
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip