Kina Makina e prodhimit të furçave të mëdha të diskut 5Axis Prodhuesit-MEIXIN

Dërgoni kërkesë tani
 • Emri i markës

 • Meixin

 • gjendja

 • I ri

 • Aplikacion

 • për të bërë fshesa

 • Nota automatike

 • Automatik

 • Kapaciteti i prodhimit

 • 2500 Copë/10 orë

 • Vendi i origjinës

 • Provinca Guangdong, Kinë (kontinent)

 • Numri i modelit

 • MX308

 • Tensioni

 • 220-380V

 • Fuqia (W)

 • 1000 W

 • Dimensioni (L*P*H)

 • 2,5*1,4*1,98M

 • Pesha

 • 1000 kg

 • Certifikimin

 • Certifikata e Patentave

 • Garancia

 • Nje vit

 • Pagesa

 • L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram,pagesa në para për porositë jashtë linje.

 • Metoda e transaksionit

 • EXW,FOB,DDP,CIF,CFR

 • Koha e dërgimit

 • Brenda 45 ditëve pas marrjes së depozitës.

 • Aftësia për furnizim

 • 300 grupe/në vit


Dërgoni kërkesë tani
Dërgoni kërkesën tuaj


Kina Makina e prodhimit të furçave të mëdha të diskut 5Axis Prodhuesit-MEIXIN

MEIXIN është prodhuar sipas sistemit modern të menaxhimit.

5Aksi 1 shpim 1 makineri tufa. Gjatësia e filamentit 300 mm.

1.Përshkrimi i produktit: Makinë tufale me furça me zhurmë të ulët, përdoret për të bërë fshesën e tavanit, është shitje e nxehtë në Indi, Pakistan dhe kështu me radhë

2.SpecifikimetSPECIFIKIMET PËR 5 AKSET FURCA TUALETI 2 SHPIM DHE 1 TUFTING


UDHËTIMI I AKSIT

X AXIS

MM

250

AXIS Y

MM

200

AXIS Z

SHKALLA

100°

B AIXS

SHKALLA

360°


NJË AXIS

MM

200


Parametrat kryesorë të performancës

DIA E VRIMAVE

MM

4-7

GJATESIA E FILAMENTIT

MM

30-120

DIA E FILAMENTIT

MM

0,25-1

KUTI FIBER

2 KUTI FIBERMATERIALI I FILAMENTIT

PP, PET, najloni, KËshtu me radhë

METHED TUFTING

TELI RRUMBULLAK/TELI TIPI

TELI I SHFESSHËM / TELI ANCHOR

PRODUKTIVITET

2000 copë/10 ORË

SHPEJTËSI

VRIMA/SEC

5-8


Sistemi i kontrolluesit

PLC

INCH

6.5

TENSIONI

V

220 OSE 380

PUSHTETI

W

1000

Karakteristikat teknike


a.instaluar me një kokë motori tufa, përpunim me shpejtësi të lartë, vëllim të lartë, me kosto efektive

b.kjo makinë mund të prodhojë shumë lloje të ndryshme furçash ose fshesash të cilat kanë kënde të ndryshme mbushjeje, duke ndryshuar platformën specifike

c. filament nga:thonj të rrumbullakët ose thonj të sheshtë

d. PLC dhe Sistemi i kontrollit të panelit me prekje të Man-Machine, ekran kinez dhe anglisht, i thjeshtë për t'u kuptuar.

e.lejoni të kurseni si procedurë e vitit 2000 dhe e lehtë për krijimin e modeleve të reja

f. Pjesët e veshjes dhe pjesët rezervë janë modele të standardizuara për të reduktuar varësinë nga teknologjia mekanike e flokëve

g.makina jonë mund të prodhojë furçë me një ngjyrë me dy ngjyra ose me tre ngjyra


Veçori kryesore


 a. Pajisja FMX lejon ndryshimin e shpejtë për një prodhim të ri me furçë tufa. Kjo makineri cnc FAN BROOM me zhurmë të ulët me 3 akse për të bërë furçë me 2 kapëse

 b.Adoptimi i komponentëve të avancuar të markave të famshme botërore në pjesët pneumatike, pjesët elektrike dhe pjesët e funksionimit.

 c. Lëvizje e pavarur me 3 boshte, e përshtatshme për çdo tufa me furçë prej druri ose plastike.

 d. Punon në një automatizim dhe intelektualizim të lartë, pa ndotje

 e.Kjo makinë cnc me 3 boshte për të bërë furçë është e qëndrueshme dhe me zhurmë të ulët.

 f.gjatë jetë, makinë furçë të jetë i sigurt konfirmoni 100% para dërgesës.


Meixin-5 Axis 2 Drilling And 1 Tufting Broom Macking Machine Mx308


Meixin-5 Axis 2 Drilling And 1 Tufting Broom Macking Machine Mx308-1


telefon:
+86-13380990783
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ العربية العربية Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Deutsch Deutsch Ελληνικά Ελληνικά English English Esperanto Esperanto Español Español Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi français français Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska italiano italiano עִברִית עִברִית 日本語 日本語 Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ 한국어 한국어 Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Português Português Română Română русский русский سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip

Dërgoni kërkesën tuaj