Prodhuesit e makinerive tuftuese të vetme me 4 boshti të Kinës-MEIXIN

Prodhuesit e makinerive tuftuese të vetme me 4 boshti të Kinës-MEIXIN

Ne do të zgjedhim ose personalizojmë makina të ndryshme për prodhimin e furçave për ju sipas llojeve të produktit tuaj. Ne kemi prodhuar makineritë e furçave dhe fshesave shtëpiake dhe industriale me 2-5 aks për më shumë se 17 vjet.

MEIXIN Kinë Prodhuesit e Makinerisë Tufting me 4 Bosht-MEIXIN

Dërgoni kërkesë tani
NA KONTAKTONI

telefon:

+86-13380990783
Dërgoni kërkesën tuaj

Karakteristika të veçanta:


1. Pajisje Fmx Lejon ndryshim të shpejtë për një prodhim të ri me furçë tufa. Kjo makinë me 2 kapëse.

2. Lëvizja e Pavarur 4 Aix, e përshtatshme për Dorezat e Furçave Plastike të Hokey.

3.Kjo Makinë me Dizajn të Ri të Tufting.easy Operon.

4. Shpejtësia e lartë, Puna rreth 2300 copë/10 orë.


A/ Marka e motorit në makinë 

1.Inverter delta, Servo Motor Panasonic.   

2. Taiwan Tbi Ball Screw Guide Way Dhe Taiwan Hiwin.

3.Schneider Pajisje elektrike me Tension të Ulët.     

4.japani Mbylle me kushineta.

5.gjermani Senlima Brake Motor.              

Kontrollues 6.shenzhen Atech.


Karakteristikat e B/kontrolluesit:


1. Ofrohet me futjen manuale të të dhënave, si dhe metodën mësimore në futjen e të dhënave.

2. Operacioni Auto ose Hapi.

3. Shpejtësia e  Tuftimi kontrollohet me inverter për rregullime të ndryshme shpejtësie.

4. Mënyra e testimit për të testuar makinën nëse funksionon siç duhet.

5. Redaktimi i veçorive të, fshini ose kopjoni.

6. Puna normale ose testimi i pozicionimit. 

7. Alarmi i presionit të tepruar të tubit.

8. Shpejtësia e prodhimit është e rregullueshme.


Ky produkt është përdorur nga gjithnjë e më shumë njerëz për shkak të avantazheve të tij me kosto efektive.Meixin-4 Axis Cnc Coil Of Wire Brush 2 Drilling And 1 Tufting machine


Meixin-4 Axis Cnc Coil Of Wire Brush 2 Drilling And 1 Tufting machine-1


IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ العربية العربية Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Deutsch Deutsch Ελληνικά Ελληνικά English English Esperanto Esperanto Español Español Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi français français Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska italiano italiano עִברִית עִברִית 日本語 日本語 Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ 한국어 한국어 Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Português Português Română Română русский русский سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip

Dërgoni kërkesën tuaj