Furnizuesi i makinerisë profesionale për prodhimin e furçave të përdredhur MX200

Furnizuesi i makinerisë profesionale për prodhimin e furçave të përdredhur MX200

Prodhuesit e makinerive profesionale të prodhimit të furçave të përdredhura MX200.


Makina e prodhimit të furçave të përdredhura MX200 ka përvojë të pasur në funksionimin e . Ne kemi proces standard të prodhimit dhe teknologji të hollë të prodhimit. Ne sigurohemi që produktet tona të jenë të sigurta, të besueshme dhe me cilësi të lartë.


Produkti është bërë fokusi i industrisë dhe përfshin një perspektivë të ndritshme aplikimi. Makinë për prodhimin e furçave të përdredhura MX200


Një gamë e gjerë testesh për MEIXIN është kryer. Këto teste përfshijnë testimin e rrezikut të ndezjes së harkut, testimin e kabllove, testimin e përputhshmërisë elektromagnetike (EMC) dhe testimin e performancës.

Dërgoni kërkesë tani
NA KONTAKTONI

telefon:

+86-13380990783
Dërgoni kërkesën tuaj

Makinë për prodhimin e furçës së shisheve, përdorimi i saj për të bërë furçën e shisheve  ,shitjet e tij të nxehta në të gjithë botën .ai mund të shtrembërojë telin PET ,PP ,FRISTLE NATURAL ,NAJLON , KËshtu me radhë.


Karakteristikat kryesore:

1) ME ZINXHIR DHE PRERES PER TA BEN FURCE SHESHE AKTUMATIKE

2) PËRDORIMI I TIJ MOTORI I SHTOJTË DHE ZHURMA MË ULËT ME KUTI METALI.

3) NGJITJA E TIJ DHE PRITJA E FSHESËVE NË TË NJËJTËN KOHË.

4) SHPEJTËSIA E LARTË RRETH 6 METRA/ORË

5) PËRDORIMI I ZINXIRIT DHE RROTËS PËR TË LËVIZUAR


Shërbimet tona


Në periudhën e garancisë (një vit), ne do t'ju dërgojmë një grup pjesësh të konsumit

Nëse makina është e prishur, inxhinierët janë të disponueshëm për të shërbyer jashtë shtetit (por blerësi duhet të paguajë inxhinierin tonë tarifën e biletës vajtje-ardhje, tarifën e jetesës dhe të ngrënit dhe të paguajë pagën ditore të inxhinierit tonë

Pas vitit të garancisë, nëse pjesët e veshjes janë të prishura, ne mund të dërgojmë të reja për ju, por ju keni paguar tarifën e pjesëve të veshjes dhe tarifën e transportit.


Meixin-High Quality Automatic Twisted Brush Machinery | Other Brush-8

IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ العربية العربية Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Deutsch Deutsch Ελληνικά Ελληνικά English English Esperanto Esperanto Español Español Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi français français Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska italiano italiano עִברִית עִברִית 日本語 日本語 Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ 한국어 한국어 Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Português Português Română Română русский русский سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip

Dërgoni kërkesën tuaj