Makinë për bërjen e fshesave dhe furçave shtëpiake
VR
 • Detajet e produkteve

JIANGMEN MEIXIN COMB BRUSH MACHINERY CO., LIMITED ruan norma të rrepta të cilësisë për të prodhuar me prodhim të lartë automatik me shpejtësi të lartë 5 Aks 2 Shpim 1 Makinë për bërjen e furçës së dyfishtë të hokejit Tufting Makinë për bërjen e furçës së tualetit. Makinë për bërjen e furçës së tualetit me shpejtësi të lartë automatike me shpejtësi të lartë 5 aks 2 1 Tufting Makina e bërjes së furçës së tualetit është një shembull i mirë për të shfaqur aftësinë tonë të kërkimit dhe zhvillimit. Duke mbledhur së bashku elitat në industri, JIANGMEN MEIXIN COMB BRUSH MACHINERY CO., LIMITED synon të përdorë plotësisht mençurinë dhe përvojën e tyre për të zhvilluar dhe prodhuar produkte konkurruese. Dëshira jonë e madhe është të bëhemi një ndërmarrje lider në shkallë globale.

Aplikacionbëj furçë hokejgjendjaI ri
Kapaciteti i prodhimit4 ~ 6 vrima / sekondëNota automatikeAutomatik
Video-inspektimi në daljeMe kushtRaporti i testimit të makineriveI padisponueshem
Lloji i marketingutProdukt i zakonshëmGarancia e komponentëve bazë1 vit
Komponentët BërthamëPLC, MotorVendi i origjinësGuangdong, Kinë
Emri i markësMeixinTensioni220/380 V
Fuqia2.5 KWDimensioni (L*P*H)2200*1500*1800 mm
Pesha1200Garancia1 vit
Industritë e aplikueshmeFabrika e prodhimitVendndodhja e sallës së ekspozitëstjera
Ofrohet shërbimi pas shitjesInxhinierë të disponueshëm për shërbimin e makinerive jashtë shtetitCertifikimiCE

Makinë automatike e prodhimit të lartë me shpejtësi të lartë 5 aks 2 shpim 1 tufa me furçë të dyfishtë hokej Makinë për prodhimin e furçave të tualetit

Përshkrim:  
Model MX-5ADT002
NR. të boshtit 5 aks
Sasia e kokave 2 shpime dhe 1 tufa 
Aplikacion Furçë e dyfishtë për hokej
llojet e furçave Të personalizuara
Materialet bazë të furçave Plastike, druri
Materialet e filamentit PP, PET, najloni, fibra bimore e flokëve të kafshëve etj.
Dimetri i diskut  ≤500 mm; 600-800 mm
Diametri i vrimës  4 ~ 6 mm
Gjatësia e filamentit (jashtë vrimës) 20-110 mm
Ngjyrat e filamenteve të furçave 2 ngjyra
Parametri:  
Shpejtësia e shpimit dhe tufatimit 4~6 vrima/sek.
Tensioni i fuqisë, frekuenca 220/380v , 50/60 HZ  (klienti zgjedh)
Fuqia e motorit kryesor 2.5 kw
Hyrja e burimit të ajrit 0,4~0,5Mpa
Madhësia e pajisjes 2200*1500*1800 mm
Pesha 1200 kg

 

High production automatic high speed 5 axis 2 drilling 1 tufting double hockey brush making machine toilet brush making machineHigh production automatic high speed 5 axis 2 drilling 1 tufting double hockey brush making machine toilet brush making machineHigh production automatic high speed 5 axis 2 drilling 1 tufting double hockey brush making machine toilet brush making machineHigh production automatic high speed 5 axis 2 drilling 1 tufting double hockey brush making machine toilet brush making machineHigh production automatic high speed 5 axis 2 drilling 1 tufting double hockey brush making machine toilet brush making machineHigh production automatic high speed 5 axis 2 drilling 1 tufting double hockey brush making machine toilet brush making machineHigh production automatic high speed 5 axis 2 drilling 1 tufting double hockey brush making machine toilet brush making machineHigh production automatic high speed 5 axis 2 drilling 1 tufting double hockey brush making machine toilet brush making machine

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Dërgoni kërkesën tuaj

na kontaktoni

LIKONI ME NE

Gjëja e parë që bëjmë është të takohemi me klientët tanë dhe të flasim për qëllimet e tyre për një projekt të ardhshëm.
Gjatë këtij takimi, mos ngurroni të komunikoni idetë tuaja dhe të bëni shumë pyetje.

Rekomanduar

Ato janë prodhuar të gjitha sipas standardeve më strikte ndërkombëtare. Produktet tona kanë marrë favore si nga tregjet vendase ashtu edhe nga ato të huaja.
Ata tani po eksportojnë gjerësisht në 200 vende.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
Afrikaans
አማርኛ
العربية
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Deutsch
Ελληνικά
English
Esperanto
Español
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
français
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
italiano
עִברִית
日本語
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
한국어
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Português
Română
русский
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
简体中文
繁體中文
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip