Makina multifunksionale e bërjes së furçave ju ndihmon të rrisni të ardhurat dhe të zvogëloni shpenzimet

Makina multifunksionale e bërjes së furçave ju ndihmon të rrisni të ardhurat dhe të zvogëloni shpenzimet

Çdo shef dëshiron më pak investime dhe të fitojë më shumë para. Tani është koha e veçantë për botën si COVID-19. Ne duhet të përdorim burimet tona të kufizuara për të krijuar vlera më të mëdha. Pra, ne projektuam një makinë të re furçash shumëfunksionale për prodhimin e furçave. Është makineri tuftuese me furça 5Axis. Ju mund të prodhoni furçë tualeti, furçë të dyfishtë hokej dhe fshesë pastrimi të shtëpisë në një makinë.

Dërgoni kërkesë tani
NA KONTAKTONI

telefon:

+86-13380990783
Dërgoni kërkesën tuaj

Makina multifunksionale e bërjes së furçave ju ndihmon të rrisni të ardhurat dhe të zvogëloni shpenzimet.

Çdo shef dëshiron më pak investime dhe të fitojë më shumë para. Tani është koha e veçantë për botën si COVID-19. Ne duhet të përdorim burimet tona të kufizuara për të krijuar vlera më të mëdha. Pra, ne projektuam një makinë të re furçash shumëfunksionale për prodhimin e furçave. Është makineri tuftuese me furça 5Axis. Ju mund të prodhoni furçë tualeti, furçë të dyfishtë hokej dhe fshesë pastrimi të shtëpisë në një makinë.

MEIXIN po punon me të gjithë ju për të përmirësuar higjienën familjare dhe për të luftuar epideminë. Së shpejti do të vijë një e nesërme më e mirë.

. Përshkrim : Makinë për bërjen e furçës 3 në 1 5 Aksi

.Përparësitë:                                                  

1. Shpejtësi e lartë dhe e lehtë për t'u përdorur.

2. Përdoret gjerësisht në prodhuesit e furçave të industrive të ndryshme.

3. Dy lloje kontrolli: PLC e ekranit me prekje dhe kontrollues i butonit me shtypje.

4. Mund të modifikojë dhe ruajë qindra programe.

5. Jetëgjatësia e përdorimit: mund të punojë 24 orë pa ndërprerje.

6. Qëndrueshmëri ekstreme dhe performancë të lartë.

7. Pjesë këmbimi origjinale: koha e shpejtë e prodhimit dhe çmimi i fabrikës.

8. Një vit garanci. Mësim dhe shërbim video online.

 

Parametri:

Sasia e kokave

3 lloje për të zgjedhur (1 tufa, 1 shpim 1 tufa, 2 shpim 1 tufa

Aplikacion

furçë e sheshtë, hokej, e rrumbullakët.

Materialet e filamentit

PP, PET, najloni, fibra bimore e flokëve të kafshëve etj.

Diametri i vrimës

3,5 ~ 6 mm

Gjatësia e filamentit (jashtë vrimës)

50 ~ 100 mm / 120 ~ 150 mm

Ngjyrat e filamenteve të furçave

2 ngjyra

Tufting Shpejtësia

4~6 vrima/sek.

Tensioni i fuqisë, frekuenca

220 V, 50 HZ 

Fuqia e motorit kryesor

1.5kw deri në 4kw

Madhësia e pajisjes

1600*1200*2200 mm (madhësia do të jetë e ndryshme për furça të llojeve të ndryshme)

Pesha

900 kg ~ 1250 kg

Sistemi i kontrollit (PLC)

Versioni Kinez dhe Anglisht MEIXIN
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ العربية العربية Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Deutsch Deutsch Ελληνικά Ελληνικά English English Esperanto Esperanto Español Español Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi français français Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska italiano italiano עִברִית עִברִית 日本語 日本語 Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ 한국어 한국어 Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Português Português Română Română русский русский سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip

Dërgoni kërkesën tuaj