Фокусирајте се на прилагодената машина за четка со голема брзина од 2003 година.
Јазик
Производители на Кина 4 оска единствена тофтинг машина-MEIXIN

Производители на Кина 4 оска единствена тофтинг машина-MEIXIN

Ние ќе избереме или прилагодиме различни машини за правење четки за вас според видовите на производи. Повеќе од 17 години ги произведуваме машините за домаќинство и индустрии 2-5 аксови за четки и метли.

Производители на MEIXIN Кина 4 оска единечна тофтинг машина-MEIXIN

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ
Испрати ПРАВЕЕ СЕГА

Телефон:

+86-13380990783

Специјални карактеристики:


1. Fmx прицврстување овозможува брза промена за ново производство на четки со тафт. Оваа машина со 2 грипери.

2. Независно движење 4 Aix, погодно за пластични хоки четки за навлаки.

3. оваа машина со новиот дизајн на тафтинг.лесно ракување.

4. голема брзина, работа околу 2300 парчиња / 10 часа.


А / Марк на мотор во машината 

1.делта инвертер, серво мотор на Панасоник.   

2. Водич за завртки со топчести тајвански Тби и Тајван Хивин.

3. електрични апарати со низок напон на Шнајдер.     

4. Јапонија Затвори со лежиште.

5.германија мотор за сопирање Senlima.              

6.shenzhen Atech контролер.


Карактеристики на Б / контролорот:


1. Обезбедено е со рачен внес на податоци, како и настава за методот на внесување на податоци.

2. Автоматско или чекорско работење.

3. Брзина на  Тафтингот се контролира со инвертер за различно прилагодување на брзината.

4. Тест режим за тестирање на машината ако работи правилно.

5. Уредување на одликите на, избришете или копирајте.

6. Тестирање за нормално работење или позиционирање. 

7. Аларм за прекумерен притисок при вртење.

8. Брзината на производство е прилагодлива.


Овој производ го користат се повеќе луѓе поради неговите ефективни предности.Meixin-4 Axis Cnc Coil Of Wire Brush 2 Drilling And 1 Tufting machine


Meixin-4 Axis Cnc Coil Of Wire Brush 2 Drilling And 1 Tufting machine-1


IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Изберете друг јазик
Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ العربية العربية Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Deutsch Deutsch Ελληνικά Ελληνικά English English Esperanto Esperanto Español Español Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi français français Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska italiano italiano עִברִית עִברִית 日本語 日本語 Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ 한국어 한국어 Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Português Português Română Română русский русский سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Zulu Zulu
Тековен јазик:Македонски