Добавувач на професионална машина за извртување на четки MX200

Добавувач на професионална машина за извртување на четки MX200

Професионални производители на машини за извртување на четки MX200.


Машината за правење извиткана четка MX200 има богато искуство во работењето на . Имаме стандарден производствен процес и извонредна технологија на производство. Ние се грижиме дека нашите производи се безбедни, сигурни и квалитетни.


Производот стана фокус на индустријата и опфаќа светла перспектива за апликација. Машина за правење извиткана четка MX200


Спроведен е широк опсег на тестови за MEIXIN. Овие тестови вклучуваат тестирање за опасност од блиц на лакот, тестирање на кабли, тестирање за електромагнетна компатибилност (EMC) и тестирање на перформансите.

Испрати ПРАВЕЕ СЕГА
КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

Телефон:

+86-13380990783
Испратете го вашето барање

Машина за правење четки за шишиња, нејзина употреба за правење четка за шишиња  ,неговите жешки распродажби низ целиот свет .може да ја извртува жицата PET,PP,ПРИРОДНИ влакна,НАЈЛОН,ТН.


Главни карактеристики:

1) СО ланецот и секачот ДА СЕ НАПРАВИ ЧЕТКАТА ЗА ШИШЕТА АКТУМАТСКИ

2) НЕГОВА КОРИСТЕЊЕ НА САТЕБИЛНИОТ МОТОР И НАМАЛНА БУЧАВА СО МЕТАЛНАТА КУТИЈА.

3) ИСТО ВРЕМЕ НЕГО ЛЕПЕЊЕ И ИСКРЕТЕЊЕ НА МЕТЛИТЕ.

4) ВИСОКА БРЗИНА ОД 6 МЕТРА/ЧАС

5) КОРИСТЕЊЕ НА СИНЏИРОТ И ТРКАЛОТО ЗА ДВИЖЕЊЕ


Нашите услуги


Во гарантниот период (една година), ќе ви испратиме еден комплет делови за абење

Ако машината е скршена, инженерите се достапни за сервисирање во странство (но купувачот мора да го нарача нашиот инженер такса за билет за повратен пат, такса за живеење и јадење и да ја плати дневната плата на нашиот инженер

По гарантната година, ако деловите за абење се скршени, можеме да испратиме нови за вас, но вие ја плативте таксата за делови за носење и таксата за испорака.


Meixin-High Quality Automatic Twisted Brush Machinery | Other Brush-8

IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.
Изберете друг јазик
Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ العربية العربية Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Deutsch Deutsch Ελληνικά Ελληνικά English English Esperanto Esperanto Español Español Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi français français Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska italiano italiano עִברִית עִברִית 日本語 日本語 Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ 한국어 한국어 Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Português Português Română Română русский русский سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Zulu Zulu
Тековен јазик:Македонски

Испратете го вашето барање